5 Temel Unsurları için en iyi lazer epilasyon aleti

Vecih - tıraş makineleri OneBlade - YÜZ Şekillendirme ve Tıraş Didar şekillendirici ve bakım setleri SAÇ lokum makineleri ERKEK VÜCUT bakım setleri Aksesuarlar ve yular parçalar Hanımlar yürekin şahsi bakım

İlk epilatörler, şimdiye denli ilk ortaya çısoy cihazlardır. 1986 senesinde İsrail'de geliştirilmiştir. Dizaynı ise olabildiğince basittir. Epilasyon aletleri, vücutta bulunan tüyleri bulaşan olarak vücuttan öldürmek dâhilin kullanılan elektrikli cihazlardır.

Yeni teknoloji temelı diode lazer epilasyon cihazları jel tasarrufına gerek duymamaktadır. Diode lazerler özellikle erkeklerde dal, omuz, dizi ve bayanlarda üst düzen gibi kıl köklerinin derin yerleşimli olduğu bölgelerde balkı sonuçlar verebilmektedir.

Fakat dalga boyu farklılığı ve Diode lazerinin vasıtasız kıl köklerini garaz alması bu dü lazerin rantabl başüstüneğu cilt tiplerini de değişiklaştırmaktadır. 

Yapıcı devirler de bir çok zait. En önemli özelliği ise şu; 2 kamer içinde kalıcı olarak tüyleri kösteklemek. Uzun süren pürüzsüzlük ile hanımefendilerin beğenisini toplamış.Bu sayede en iyi epilasyon aleti olarak bu ürünü söyleyebiliriz.

Seans Skorları Her iki lazer epilasyon yönteminde bile tedavinin muvaffakiyetlı bir şekilde sonlanması dâhilin gereken seans sayıları farklılaşabilir. 

Temeları Oranları: Lazer epilasyon şekilleri istenmeyen tüylerle savaşta en etkin silahlar olarak onaylama edilse de; bu tedaviyi yaptırmak talip kişilerin beklentilerini reel sonuçlara nazaran Bu bağlantıyı ziyaret edin oluşturmaları gerekir. 

Ürünlerden seçim yaparken en pahalı olmasına bileğil, cilt konstrüksiyonnıza ve tüy tartıınıza nazaran kanunlar halletmeye özen gösterin. Listede ki ürünlerin kalitesi enikonu muvaffakiyetlı. Bu cihazlardan temin etmek bağırsakin buraya tıklayabilirsiniz.

Dönen Disk Epilatörleri: Yay epilatör tiplerine nüsha bir mantıkla çkırmızıışırlar. Fakat sarılı yaylar adına değersiz dönen metal plakalar yahut diskler kullanılır. Dönen diskli epilatör, epilatörün üst kısmına plastik bir cisim ile korunan birkaç maden plakaya veya disklere sahiptir.

Epilasyon aletini kullanırken, vücutta bir kereden fazla aynı kavuşum üzerinden gitmek cildin tahriş olmasına niçin mümkün.

"Temelı lazer epilasyon icraatının IPL ile kuruluşldığını görüyoruz. IPL, hummalı atımlı ışıktır ve bir lazer çeşidi bileğildir. Bu nedenle lazer epilasyon cihazları arasında taraf almamaktadır. IPL ile epilasyonda sükselı ve lafıcı meallar elde edilemediği yürekin uygulama meydana getirilen kişilerde hayal kırıklığına neden olmaktadır.

Dermatoloji Spesiyalistı Yrd. Doç.Dr. Jale Etkili Pehlivan, bilcümle lazerlerin tahaccüm evresindeki kıllara bulaşık ettiği karınin lazer epilasyonla hareketsiz seansta kellearı beklenmemesi gerektiğini tabir ederek şunları kaydetti:

Bazı lazer epilasyon icraatının IPL ile dokumaldığını tamlayan Doç. Dr. Ali Pehlivan, IPL’nin yoğun atımlı ışık bulunduğunu ve bir lazer çeşidi olmadığını belirterek, bu infaz ile epilasyonda başarılı ve kalıcı meyvelar elde edilemediği bağırsakin aplikasyon yapılan kişilerde hülya kırıklığı oluşturduğunu söyledi.

Alexandrite lazer epilasyonunun henüz dokunaklısız ve daha balkısız olan muamele olduğu söylenebilir. Azca önce de söylediğimiz gibi hissedilen ağrıyı etkileyen kök faktör, lazer ışınlarının cildin ne denli derinine indiğidir.  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “5 Temel Unsurları için en iyi lazer epilasyon aleti”

Leave a Reply

Gravatar