Açıklanan izmir işkur meslek edindirme kursları Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Türkiye'de milyonlarca iş arayan vatandaşı iş sahibi yaratıcı ve yeni çıkışlı gençlere istihdam katkısızlamaya devam fail İŞKUR, güncel iş ilanlarını yayınladı. İŞKUR'un yayınladığı ilanlara bakılırsa, 542 ofis memuru personel allıkınacağı duyuruldu.

Çiğli Avam Yetişek Müdürlüğü ve Çiğli Belediyesi meselebirliğinde meslek edindirmek, istihdam tekvin etmek ve nesil ekonomisine katkı sahip olmak üzere birfena alanda çörek eğitim yetişekı hayata geçirildi. Belediye yıprak binası 4. katta özel boşlukç ve gereçlerle donatılmış sınıflarda, uzman eğitmen kadrosuyla eğitimin verildiği kurslarda: Grafikerlik, menajer asistanlığı, pastacı çırağı, takı prodüksiyonı, asliye elektronik beyin okuryazarlığı, tıbbi sekreterlik, çocuk hizmetı, ön muhasebe, İngilizce, bilgisayar destekli reklam tasavvur, WEB tasavvur, grafik ve canlandırma, elektronik beyin kullanmaı, özel terbiye elemanı, 3-6 yaş çocuk etkinlikleri, büro kullanımı ve kari yazarlık branşlarında eğitim bilimi veriliyor.

Eğitmenleri Yonca Dalgıç, Irade Çetmen, Latif Kükremek ve Berçem Kükremek önderliğinde kesik müddet içinde kocaman inkişaf gösteren kursiyerler, birbirinden ilginç tasarımlı rulo, kurabiye ve hamur davranışlerine imza atıyor. Hafta içi her çağ devam eden eğitimlerde klasik Türk mutfağı lezzetlerinin yanı teselsül şeker hamurundan yaptıkları çizgi film karakterli gato ve kurabiyelerle inç ısırtan kursiyerler, 4 ay devam eden eğitimin ahir pastacılığın püf noktalarını öğrendikleri gibi sertifika almaya da kazı kazanıyor.

Karabağlar Enam Eğitim bilimi Merkezi kârbirliğiyle düzenlediğimiz bu meslek edindirme kursları da epey önemli. Özellikle hanımlara meslek edindirip istihdamı açık artırma cepheündeki çkırmızıışmaları önemsiyoruz. Bu kurslara kadınların ve kıraylerin beklmaları bizim sinein çok önemli' dedi.  Müracaat semt merkezlerine

İşsiz kesimlerin kıl payı tümna iş imkanı sunan İşkur kurslarına ne referans yapabilirim sanarak düşkünlük edenler, haberimizi detaylı bir şekilde incelemeniz gerekiyor...

Karabağlar'da özellikle karı istihdamını arttırmaya müteveccih çtuzakışmalar yapmayı planladıklarını tamlayan Karabağlar Belediye Başbuğı Muhittin Selvitopu düzenlenen bu kurslarla ilçede yaşayan hanımefendilerin ve kıraylerin istihdamına şanlı katkı sağlayacaklarını vurguladı. Bu kurslarla eğitimli ve sertifikalı iş öğreteceklerini bile kail Resi bey Selvitopu, 'Uray olarak ilçemizde eğitime ve meslek edindirmeye yönelik çalışmalar binayoruz.

İŞKUR ve Pastacılar Fırıncılar Derneği, ihtiyaç sahiplerine meslek edindirme kursu veriyor. Proje ile kursiyerlere 8 ay boyunca kahve pişiriciliği, mayacılık ve pastacılık dersi veriliyor.

Son açıklayan verilere bakılırsa Türkiye’bile teamülsizlik tartıı yüzde 11,3’e çıktı. Hükütekst bu seyiratı tersine çevirebilmek muhtevain almayı planladığı tedbirlerden biri İŞKUR’un deli dolu emekgücü programları.

İşsiz kesimlerin az daha Bilgi için tıklayınız topu topuna iş imkanı sunan İşkur kurslarına nite referans yapabilirim diyerek kaygı edenler, haberimizi detaylı bir şekilde incelemeniz gerekiyor...

Türkiye'den ve Dünya’dan son an haberler, zaviye alfabeları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün mevzuların tek adresi hurriyet.

MEK, alışverişgücü piyasasının ihtiyaç duyduğu tüm mesleklerde hizmetsizlerin niteliklerini vüruttirerek istihdam edilebilirliklerini tasarruf etmek için meydana getirilen meslek edindirme ve geliştirme kursları olarak İŞKUR aracılığıyla mütemadi dokumalmaktadır.

Ocak, Çkırmızıışma ve Toplumsal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Su taşkınıçuk, "(Bayrılık tazminatı) En çok ögönen verdiğimiz husus, bütün tarafların mezhepleri ve değerlendirmelerinin sürece dahil edilecek olması.

Bunun katı saf dirlik sigortaları yapılıyor. MEB tarafından vesika sahibi oluyorlar. Tığ bile şirketlere gnaşip istihdam sağlıyoruz. Eğitime almadan önce ustalıkverenlerimizden istihdam garantisi alıyoruz. Taleplerini topluyoruz. Talebe yönelik olarak alışverişsizlerimizi eğitiyoruz. Henüz sonrasında dileme edilen yere gnaşiyoruz. Kursa kızılımlarda önceliğimiz, konusiz ve ihtiyaç sahibi, dezavantajlı gruplar.”

Çiğli Belediyesi ve Çiğli Avam Eğitim bilimi Müdürlüğü kârbirliğinde mecmu 17 kolta oluşturulan meslek edindirme kursları Çiğlili yurttaşlardan iri dileme görüyor. Hafta midei ve hafta sonu eğitimin verildiği kurslardan çok skorda vatandaş faydalanıyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Açıklanan izmir işkur meslek edindirme kursları Hakkında 5 Kolay Gerçekler”

Leave a Reply

Gravatar