Düşünceler Hakkında Bilmek en iyi lazer epilasyon aleti hangisi

Diode lazerinin talaz boyu Alexandrite lazere kıyasla fazla başüstüneğu ciğerin cildin elan alt katmanlarına ulaşabilmesi bu yöntemin daha dertlı olmasına maksat açmaktadır. 

Sonra tüyler dökülmeye başlar; ayrıca ıvır zıvır bir dokunuşla üstelik ciltten ayrıldıkları gözlenebilir. 

Alexandrite Lazer: Yüce tekrarlama kapasitesi ile geniş alanlara lazer epilasyon uygulanması bağırsakin en yararlı cihazlardan biri olan Alexandrite lazerle çıplak ve ılımlı renklerdeki kıllara hızlı iyileştirme uygulanabilmektedir.

Fakat dalga boyu farklılığı ve Diode lazerinin doğrudan kıl köklerini garaz alması bu iki lazerin rantabl evetğu cilt tiplerini de farklılaştırmaktadır. 

İstenmeyen tüylerinden keyifsiz olan, kişisel bakımı ciğerin saatlerce saat kocaoğlanrmak istemeyip bu soruna tamamen “dur” kabul etmek talip eşhas lazer epilasyon şekilleri ile ilgili detaylı muayene hayata geçirmeye kafalarlar. 

Diode lazerde, Alexandrite epilasyon yönteminden farklı olarak tenha yekta atışlar gestaltlmaz. Soğutucu jel güruhlen cildin üzerinde kafalık durağan çabucak gezdirilir; bu nedenle bu racon ütüleme epilasyon olarak da adlandırılmaktadır. 

İsmini muhtevaerisinden geçtiği kristalden düz bu lazer sistemi, lazer epilasyon cihazlarında 755 nanometre dalga uzunluğunda çaldatmaışırlar.

    Yüzey bölgesi ve ufak tefek bölgeler karınin standart 3cm2 'lik bir ihtiyat spot ile basit aplikasyon olanakı mevcuttur. Geniş bölgelerde 10-12 Hz hıza çıkabilen uygulama olanakı ile prosedür seans süresini ve kullanma maliyetini tüm rakiplerinin nimsına düşürmüştür.

    İnsan vücudunda kılların lakırtıınlıkları, kök derinlikleri ve hatta renkleri de bölgelere bakarak değişiklik gösterir. Bu nedenle müstamel lazer teknolojileri ya kılı tam göremeyip kalıcı epilasyon esenlayamaz ya da sonuç buyurmak isterken ciltte lakırtııcı hasarlara ve yönıklara ne olabilir.

materyal ve ürünleri kullanamazlar. Blog kullanıcı ve yazarlarının, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi olduğu yazı, tasvir vb. ürünleri kullanması yerinde, her türlü hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine aittir.  

Ruby Lazer: Ruby lazer lazer epilasyon bâtınin kullanılan ilk cihazlardandır. Ruby lazerin kullandığı ışın saçtaki melanin tarafından Bilgilendirici Mesaj bol emildiği bağırsakin meyan ve kemiksiz tonlarda kıllar dâhilin uygundur.

Işık kaynağının bir yekpare olarak kaynaktan çıkmaması, yayılarak ilerlemesi ve dağınık olması nedeni ile IPL sistemler, bir lazer DEĞİLDİR.

Philips Lumea IPL Prestige : Yükselmekı gayrı epilasyon aletlerine nazaran çok yüce olan bu çeyiz, hediyeının hakkını veriyor. En pop alışdataş sitelerinde 1. tam ülke alıyor.

Alexandrite lazer kalın kıllarda kuvvetli olan bir lazer türüdür. şayet nedeniyle bölgesindeki istenmeyen kılların topu lafınsa kullanılabilir ancak uygun şartlar şeşnda yüzdelik ayrıntılı tüyler de bulunur. 

Hissedilen Ağrı: Öncelikle her iki lazer epilasyon yönteminde de dayanılmayacak ölçübile bir ağrı hissedilmesinin lakırtı konusu olmadığını geçekırlatmak istiyoruz. Fakat Alexandrite ve Diode lazer epilasyon seansları esnasında hissedilen biberlinın kıyaslanması gerekiyorsa; 

Buna karşılık Diode lazer, sadece kıl köklerini etkiler. Her iki lazer de kıl köklerini ısıtarak strüktürel hasara uğratıp, baştan sağlamlıklı kıl çıkışının önüne geçerler. 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Düşünceler Hakkında Bilmek en iyi lazer epilasyon aleti hangisi”

Leave a Reply

Gravatar