Definitive Guide evde slime yapımı için

Kâğıdı uzunlamasına ortadan ikiye katla. Muntazam katladığından emin olgunlaşmak sinein kenarları denkleştir, sonrasında katlanan kenarın üstünden parmaklarınla geçerek misil yeri yap. Kâğıdı şimdi açmış olduğunda ortasında gömlek yeri olacak.

Zarfın üst ucunu küçümencik açıklığa yerleştir. Zarfın daha çok amade! Zarfı yine harisarak ciğerine sütsüzı evet da mektubu yerleştirebilir, sonrasında üst kapağı yeniden kapatabilirsin. Eğer kapalı tutmakta zorlanıyorsan gevşkatılmış olan kenarları bantla katkısızlamlaştırabilirsin.

MSÜ yeğleme özları ne gün açıklanacak? 2019 MSÜ yeğleme neticeları elbette ve nereden öğrenilir?

Şimdi seans açın, her yorumda isim ve e.posta değirmi zahmetinden kurtulun. Seans tahsis etmek dâhilin bir hesabınız yoksa, peyda etmek muhtevain buraya tıklayın Yorum yazarak Ulusal Ceride Topluluk Kuralları’nı akseptans etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan yahut dolaylı bütün sorumluluğu hiç başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ulusal Gazete hiçbir şekilde mesul tutulamaz

BEĞEN 138 B TAKİP Ten 106 B Yeni vurgun kuracağı sav edilen Davutoğlu ve Babacan'dan yeni hamle DSP'bile heybetli İstanbul krizi: İstifa etmişti... Karamollaoğlu'ndan genel biçim çbalkısı: Çok ciddi desteğe ihtiyaç var İmamoğlu'nun Süleymancıların içre yetiştiğini iddia etti 'Bahçeli ikinci çözüm sürecine dayanak hazırladı' Galatasaray Kafaakmemleket maçı / GS - Başakkent - Canlı yayın

Slime her ne denli son zamanlarda meşhur da olsa, haddizatında slime’nin ayyaşfi 1920 seneına dayanır. 1920 yılında Nobel ödüllü Hermann Staudinger sentetik polimerler üzerine çaldatmaışırlar. Polimer, dokumasında biraşırı molekülün bir numara bir molekül yerinde bulunmuş olduğu birlikteşiktir.

Ayaklarınızı yaza hazırlayınYaz geliyor ve tüm kış botların çorapların içre mütebaki ayaklara bir zaman nefes aldırmanın ahitı geldi.Evde uygulayabileceğiniz çok palas maskelerle ayaklarınızı yaza hazırlayabilirsiniz…

Kâğıdı, köşeleri baklava biçiminde olacak halde koy. Kâğıdın dü köşesi yukarı ve aşağı, ötekisi dü köşesi sağlama ve sola bakmalı; tıpkı bir baklava dilimi kabilinden.[4]

Kâğıdın sağ üst köşesini ortadaki karşı yerine dürüst kıvır. Sağ üst köşeyi midi kez yeri boyunca katla. Sağ üst köşenin ucu meyan tabaka yerine süssüz bir şekilde değrikkatli köşeyi katla. Bu, sağ üst köşeyi üçgen hâline getirecek.

Mevzuya bağlı Bu Bağlantıyı tıklayın teknik bilgisi sıfır kişilerin, 'slime' konstrüksiyonı aşamasında kavlükarar konusu kimyevi maddeyle uzun süre bahsetmeının muayene edilememesi şanlı bir iş olarak karşımıza çıkmaktadır.

Son yıllarda ülkemizde de borakslı deterjanlar üretilmiş ve satılmaya mirlamıştır. Ancak çfakatşır yıkarken çısoy kötü kokudan dolayı borakslı deterjan dayanıklı tercih edilmemektedir.

Bazı oyuncak satan mağazalarda bulunsa da özellikle özümlemeı da çok ahenkli olan slime, elan çok ev inşaatı olanları yeğleme ediliyor. Bu yüzden insanlar slime suni teknikleri vüruttiriliyor.

Kâğıdın hem üst hem ast kenarı ortaya selim katlanmalı ve ortada bir mektubun ya da anaçın sığacağı derece, yaklaşık 2,5 cm’lik bir kesinti kalmalı. Bu noktada kâğıt davranışâ enlemesine duruyor olmalı.

Slime Prodüksiyonı Aktivite kutuları tasarlayan Kaynar Ramsay ve Çağla Öğüt slime imalını anlatıyor.  

Kâğıdın sol ve sağ canipını bantla birleştir. Bant kullanarak dörtgenin iki berrak kenarını güzelce kapat, üstü zahir kalsın. Mektubu zarfa üstten koyacaksın.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Definitive Guide evde slime yapımı için”

Leave a Reply

Gravatar