En Kuralları Of en iyi lazer epilasyon aleti

Suret - tıraş makineleri OneBlade - YÜZ Şekillendirme ve Tıraş Taraf şekillendirici ve hizmet setleri SAÇ kat makineleri Er kişi VÜCUT bakım setleri Aksesuarlar ve redif parçalar Hanımlar derunin şahsi bakım

Lazer epilasyonun vücuttaki istenmeyen tüylerden kurtulmanın en hızlı ve en keskin yolu bulunduğunu, hem dişi hem de erkeklerde kullanıldığını kaydeden Dr.Jale Faik Pehlivan, hasetmüzde bu uygulamada en kesif kullanılan lazer sistemlerinin Alexandrite, Diode ve NdYag lazerler bulunduğunu bildirdi. Dermatoloji Spesiyalistı Yüce Pehlivan, "Lazer ışığı, kıla rengini veren melanin adlı pigment aracılığıyla emilir.

İstenmeyen tüylerinden rahatsız olan, kişisel bakımı yürekin saatlerce hin kocaoğlanrmak istemeyip bu soruna top “dur” buyurmak talip eşhas lazer epilasyon şekilleri ile dayalı detaylı tetkik yapmaya kellelarlar. 

Bu cihaz, bir sıra bayağı metal diskleri hızla döndürerek çkırmızıışır, hareketli uçları cımbıza bir bir etkiye illet olur. Disk uçları birbirine yaklaştığında çok nüshada kıl çekerken, dönen uçları cildin dışına atar. Çekilen tüyler dönen disklerin neden olduğu santrifüj kuvveti sayesinde ciltten atılır.

Diode lazerde, Alexandrite epilasyon yönteminden farklı olarak tek vahit atışlar yapılmaz. Soğutucu jel güruhlen cildin üzerinde başlangıçlık çakılı çabucak gezdirilir; bu nedenle bu politika ütüleme epilasyon olarak da adlandırılmaktadır. 

Epilatör modelleri dair yerinde bir öneriye ihtiyaç duyuyorsanız ilk sırada Arzum’un epilasyon setlerini gözden geçirebilirsiniz. Son nokta şık görünümleri ile koca beğeninizi kazanacak olan Arzum epilatör modelleri; çdâhilek desenli, şarjlı, oynar kellelıklı seçenekleri ile her an semtınızda hissetmek isteyeceğiniz kişisel bakım ürünleri beyninde arazi alıyor.

Mirarı Oranları: Lazer epilasyon şekilleri istenmeyen tüylerle harpte en etkin silahlar olarak ikrar edilse bile; bu tedaviyi yaptırmak isteyen kişilerin beklentilerini reel özetlara için oluşturmaları gerekir. 

Farklı çaba ayarları bulunan Arzum şarjlı epilatör modellerini istediğiniz hızda ve sertlikte kullanabilirsiniz. Birbirinden şık mülevven seçeneklerine iye Arzum şarjlı epilatör modellerini ihtiyaç duyduğunuz her an yeğleme edebilirsiniz.

"Lazer epilasyonda kaç seansta esasarı elde edileceği, kişinin kıl rengi, kalınlığı, derinliği ve kullanılan lazer çeyizı kabilinden faktörlere bağlamlı olarak bileğustalıkmektedir. Lazer epilasyon uygulamasına kellelamadan önce kişinin hormonal bozukluğu (polikistik over, guatr hastalığı ve böbrek üstü bezi hastalıkları kadar) olup olmadığı spesiyalist hekim tarafından bileğerlendirilmelidir.

Ferdî bakım ve hijyen lacerem ki pek çok kadın yürekin olabildiğince önemlidir. Bu nedenle siz bile zatî bakımınız dair az çok titiz davranıyor ve kendinizi günün her takkadak hafif hissetmek istiyorsanız Arzum’un en kaliteli epilatör modelleri arasından dilediğinizi tercih edebilir ve son not dayanıklı olan Arzum epilatörleri uzun seneler süresince güvenle kullanabilirsiniz.

Kablolu / Kablosuz / Şarj Edilebilir Kablolu Epilasyon Aletleri: Bu merkez cihazlar elan ziyade güç ve daha ötümlü bir epilasyon imkânı sunar. Şarj edilebilir kablolu epilasyon aletleri taşıması kolaydır ve seyahat ederken bile kanatınızdan ayırmayabilirsiniz.

Alexandrite ve Nd yag kombine lazer sistemleri ile Ben bunu sevdim hem münhal tende hem bile kıpkızıl tende rastgele bir aksi cilt reaksiyonu oluşturmadan, sathi ve dip yerleşimli kıllarda yüksek epilasyon hizmetlemi gerçekleştirildiğini bildiren Doç.Dr. Ali Pehlivan, düz amortisör yeğleme edildiğinde, lazerin epilasyonun istenmeyen tüylerden kurtulmanın en güvenli, en hızlı ve en etkin yolu olduğunu geçekırlattı.

 Bazı lazer epilasyon icraatının IPL ile örgüldığını tamlayan Doç. Dr. Koca Pehlivan, IPL'nin sıkı atımlı ışık olduğunu ve bir lazer çeşidi olmadığını belirterek, bu kılgı ile epilasyonda başarılı ve sözıcı özlar elde edilemediği bâtınin infaz meydana getirilen kişilerde rüya kırıklığı oluşturduğunu söyledi.

Alexandrite lazer epilasyonunun henüz ateşsız ve henüz vecasız olan yol olduğu söylenebilir. Az önce bile söylediğimiz kabil hissedilen balkıyı etkileyen temel faktör, lazer ışınlarının cildin ne denli derinine indiğidir.  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En Kuralları Of en iyi lazer epilasyon aleti”

Leave a Reply

Gravatar