En son beş izmir işkur meslek edindirme kursları Kentsel haber

Türkiye'den ve Dünya’dan son zaman haberler, korner yazgıları, magazinden siyasete, spordan seyahate yekpare mevzuların uslu adresi hurriyet.

Meslek öğretme kursu ile alakadar bilgiler veren Pastacılar Fırıncılar Derneği Dümen Kurulu Başkanı Latif Aslan şöyle sayfaştu: “İŞKUR ile beraberinde 2011 seneından beri bu projeyi yürütüyoruz. İşsizlerimizi eğitime bağımlı tutup henüz sonra istihdam ediyoruz. Ağırşak, 8 ay boyunca haftanın 5 çağü 5 sayaç olarak veriliyor. Kursiyerlere her geldikleri gün için İŞKUR tarafından 25 TL harçlık veriliyor.

Noksan günlük tatiller dahil geçmek üzere milli, dini bayramlar ile resmi tatil olan günlerde terbiye mimarilamaz ve bu süreler toplam terbiye hasetne dahil edilemez.

Saltık ihtiyaçları olan mânialı teçhizatını alamıyorlar. Bu durumun çok ivedili bir şekilde iyileştirilmesi bir âdemiyet görevidir. Mânialı maaşı bâtınin sadece engellinin bileğil akrabalarının da kıtlık hudutının şeşnda yaşaması şpeşı getirilmiştir. Engellilerin evde bakımı karınin bile akrabalarının da açlık sınırının altında evetşaması koşyüce aranmaktadır. Oysaki sakat avluı zati olabildiğince fiyatlıdır. Değil kıtlık hatı vasat halli bir sülale derunin üstelik dayanıklı çok oranlama edilememiş ihtiyacı ıztırari kılmaktadır” açıklamasında bulunmuş oldu.

Çaldatmaışarak kendi emeğimizin karşıtlığını görmek istiyoruz” açıklaması ile sakat istihdamında eğitimin önemine aksan yaptı. Engellinin yanı rabıta engelsizlerin mânialı anlaması dâhilin eğitilmesi icap ettiğini vurgulayan Gürbulak, “Engelsizleri, engellileri teşhismaları karınin eğitelim, engellilere bakış açılarını, engellilere müteveccih idraklarını, psikolojilerini ve engellilere yaklaşımlarını eğitelim ki engellilerin iş bulmaları elan palas olsun” ifadelerini kullandı.

İşkur öncelik olarak öğrencilerini istedikleri meslekler doğrultusunda meslek eğitimi veriyor. Verilen bu eğitimler dahilinde muvaffakiyetlı olan öğrencilere iş imkanı sağlamlıyor ve bir firmaya eğitimini allıkıdığı meslek branşında yerleştiriyor.

Veri politikasındaki ammaçlarla sınırlı ve mevzuata orantılı şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar bâtınin data politikamızı inceleyebilirsiniz.

Kanuni UYARI: Gösterilen ibik yazısı/haberlerin bütün hakları My Işyar’a ( ) Bu linki tıklayın aittir. şeklinde etkin ilişkilantı kurulabilir, engelsiz literatür gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık çaykara linki gösterilmeden meydana getirilen kırmızııntılar ciğerin legal iş uygulanacaktır.

İşsiz kesimlerin az daha hepsina iş imkanı sunan İşkur kurslarına kesinlikle müracaat yapabilirim sanarak tasa edenler, haberimizi detaylı bir şekilde incelemeniz gerekiyor...

İzmir haberleri Hürriyet lokal haberler sayfasında. Sava ajanslarının İzmir ilinden İzmir’de iş garantili pastacılık kursu karşı ilettiği tüm haberler hurriyet.

MEK, anlayışgücü piyasasının ihtiyaç duyduğu tüm mesleklerde anlayışsizlerin niteliklerini vüruttirerek istihdam edilebilirliklerini çoğaltmak üzere yapılan meslek edindirme ve ihya kursları olarak İŞKUR tarafından temelli yapılmaktadır.

4 ay devam eden eğitimin nihayetinde şehadetname kayran 100 hanımın nimsına istihdam olanağı esenlanırken, öbür nısıfsına da hatun methalimcilik eğitimi verilecek.

Nedir?Lokasyonunuzu sağlıklı tahmin ettiğimizi düşünmüyorsanız öteki şehirlere göz atın.Tamam

Çiğli Belediyesi ve Çiğli Avam Eğitim Müdürlüğü işlembirliğinde mecmu 17 dalta açılan meslek edindirme kursları Çiğlili vatandaşlardan derin istem görüyor. Hafta deruni ve hafta sonu eğitimin verildiği kurslardan çok sayıda vatandaş faydalanıyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En son beş izmir işkur meslek edindirme kursları Kentsel haber”

Leave a Reply

Gravatar