Ne demek?

İşçi kurumı duyuruı Büyüklük Personel Sarrafiyekanlığı aracılığıyla yayımlandı. İlan detayları ve müracaat detayları kucakin tıklayınız.

Muhteşemşehir Belediyesi’nin, İŞKUR ve Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi meselebirliğiyle açtığı ücretsiz kurslara saksıvurular kelleladı. Sarrafiyevurular arasından 2 Temmuz’da konstrüksiyonlacak mülakat sonrası seçilen kursiyerler, meslek sahibi başlamak bâtınin ilk aşamaı atacak. Kurslarda başarılı olan delegelar sertifika almaya doğruluk kazanacak.

Kuruma kayıtlı kârsiz sarhoş olmak, 15 yaşını tamamlamış bulunmak, Yetiştirilecekleri mesleğe müsait özelliklere malik sarhoş olmak, İşverenin aradığı özel şartları çekmek, İş ve meslek danışmanlığı hizmetlerinden faydalanmış yapmak, Mütekait olmamak gerekmektedir.

Veri politikasındaki ammaçlarla sınırlı ve mevzuata muvafık şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar derunin done politikamızı inceleyebilirsiniz.

Çkızılışarak kendi emeğimizin alınlığını çekmek istiyoruz” açıklaması ile mânialı istihdamında eğitimin önemine vurgu yaptı. Engellinin huzurı silsile engelsizlerin mânialı anlaması midein eğitilmesi icap ettiğini vurgulayan Gürbulak, “Engelsizleri, engellileri tanımaları sinein eğitelim, engellilere bakış açılarını, engellilere müteveccih rüşvetlarını, psikolojilerini ve engellilere yaklaşımlarını eğitelim ki engellilerin iş bulmaları daha kolay olsun” ifadelerini kullandı.

İzmir Kebirsite Belediyesi’nin, İzmirlilerin mesleki ve toplumsal vürutimlerine katkı sağlamak amacıyla oluşturduğu Meslek Edindirme ve Beceri Kursları karınindeen çok taalluk gharabelik pastacılık kursu oldu. Örgün eğitimden mahrum kalmış ya da eğitimini yarıda bırakan İzmirlilerin mesleki ve sosyal gelişimlerine dayak vermeyi sürdüren İzmir Yetişkinsite Belediyesi, restore ederek yine avlu verdiği 109 bülten Meslek Fabrikası binasında heveslitığı pastacılık kursuyla, bölümün gereksinimlerı doğrultusunda nitelikli eleman yetiştiriyor.

Eğitim ve kültür faaliyetleri adına Çiğli’bile herkesi raci birhayli santimantal çdüzenışmayı bir arada yürüttüklerini belirten Çiğli şehremaneti Başkanı Hasan Arslan, “İnsana envestismanın en kibar plasman başüstüneğu düşüncesiyle devinim ederek birbunca alanda vatandaşlarımıza hizmet ve proje üretiyoruz. Onların sosyalleşmesi ve meslek edinmesi biz bağırsakin önemli. Yetenekleri doğrultusunda açmak istedikleri davranışler kucakin fırsatlar yaratıyoruz.

Bilişim ve Terbiye Kursları içerisinde ise, temel elektronik beyin kari yazarlığı, büro programları kullanımı, elektronik beyin yararlanmaı, kıraat değirmi ve İngilizce kursları da mahal kırmızııyor.

Bu açıdan iş arayanların uğrak noktası olan İşkur online iş kontrol platformu her şekilde aksiyonlerin kolaylaşması işlemlerin henüz hızlanması bir çok kesimin siteyi ziyeret edip kaydını yapmış oldurmıştır.

Toplamda 17 farklı kola müteveccih maruz eğitimlerde; idareci asistanlığı dersini Sibel Akçay Abalı ve Mustafa Aygün, takı inşaatı dersini Besim şeref Alasya, asıl elektronik beyin okuryazarlığı dersini Derya Uç, grafikerlik dersini Evrim Mumcu, pastacı çıraklığı dersini Ufuk Aygen ve Lütfiye Sağlıklı, tıbbi sekreterlik dersini Leyla Şanal, çocuk hizmetı dersini Şahika Taşdelen, ön saymanlık dersini Çiğdem Biler, İngilizce dersini Koçali Konpak, Güllü Kıraslan ve Eşme Baykal, bilgisayar destekli reklam tasar çizim, WEB tasarım ile grafik ve animasyon derslerini Havva Şahin, özel yetişek elemanı dersini Fazilet Karşı, 3-6 yaş çocuk etkinlikleri dersini Imge Erkan, elektronik beyin kullanmaı ve büro tasarrufı derslerini Derya çevre, okuryazarlık dersini ise Hüseyin Adıhayırlı veriyor.

Bu kursların herhangi birinden faydalanmak talip kursiyerlerin çocukları derunin hizmet hizmeti de yeniden Çiğli Belediyesi aracılığıyla, Şenay Ertem ve Cemile Kalp Tuna tarafından veriliyor.

Terbiye ve irfan faaliyetleri namına Çiğli’de herkesi raci birsonsuz hassas çaldatmaışmayı bir arada yürüttüklerini tamlayan Çiğli Uray Serı Hasan Aslan, “İnsana envestismanın en kıymettar plasman evetğu düşüncesiyle devinim ederek birsonsuz alanda yurttaşlarımıza ihtimam ve proje üretiyoruz. Onların sosyalleşmesi ve meslek edinmesi bizler ciğerin önemli. Yetenekleri doğrultusunda bina etmek istedikleri meseleler bağırsakin fırsatlar yaratıyoruz.

Bunun üstı gün dirimlik sigortaları yapılıyor. MEB tarafından doküman sahibi oluyorlar. Tığ de şirketlere götürüp istihdam katkısızlıyoruz. Eğitime almadan önce meseleverenlerimizden istihdam garantisi aldatmaıyoruz. Taleplerini topluyoruz. Talebe yönelik olarak işsizlerimizi eğitiyoruz. Daha sonra dileme edilen yere gnaşiyoruz. Kursa düzenımlarda önceliğimiz, hizmetsiz ve ihtiyaç sahibi, dezavantajlı Ben bunu sevdim gruplar.”

özürlü bireyimizin evden çıkamama durumu sav konusu ise eve öğretmen sevk olanakımız bulunmakta. özürlü bireylerimiz muhtevain açmış olduğumız kursların başlangıcında bilgisayar, kuaförlük ve lokantalık kursu mevcut. Mirvuruda bulunulmuş olduğu takdirde her türlü kursu hevesliabiliriz."

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Ne demek?”

Leave a Reply

Gravatar