Ne demek?

İşçi havaı duyuruı Mutluluk Personel Kafakanlığı aracılığıyla yayımlandı. İlan detayları ve müracaat bilgileri karınin tıklayınız.

Mehabetlisite Belediyesi’nin, İŞKUR ve Çınarlı Mesleki ve Beceri Anadolu Lisesi nöbetbirliğiyle haristığı ücretsiz kurslara çıbanvurular mebdeladı. Sarrafiyevurular arasından 2 Orak ayı’da strüktürlacak mülakat sonrası seçilen kursiyerler, meslek sahibi yetişmek muhtevain ilk kademı atacak. Kurslarda sükselı olan katılımcılar sertifika almaya kazanç kazanacak.

” Kursta meslek öğretmek ciğerin üstüne bir de nakit verdiklerini söyleyen Arslan, sözlerine şöyle devam etti: “Meslek öğretmek sinein üstüne bir de mangiz veriyoruz. Bu konuda hükümetimiz olağanüstü takviye veriyor. Her fasıl akılalmaz paralar harcanıyor. Her gelen yurttaşa ayda 500 TL tıkır ödeniyor, afiyet sigortaları, öğretmen ücretleri, nezafet masrafları, malzeme parasını veriyorlar.”

Çoğu hatun ve gençlerden oluşan 200 bin nüfus özel sektörde istihdam edilecek. üste, Kariyer Kapısı uygulamasına geçilecek ve 500 şehit yakını, gazi ve gazi yaklaşanının istihdam katkısızlanacak.

İŞKUR ve Pastacılar Fırıncılar Derneği, İzmir’deki dezavantajlı gruplar ve ihtiyaç sahiplerine 'balık vermiyor, balık tutmayı' öğretiyor. Müştereken planlı proje kapsamında kursiyerler 8 ay boyunca kahve pişiriciliği, mayacılık ve pastacılık dersleri alıyor, ardından İzmir’deki iş yerlerine istihdam ediliyor. Projenin en ilgi çekici yanü ise kursiyerlere 8 kamer boyunca ayda 500 TL harçlık verilmesi ve dirlik sigortalarının kontralanması.

İzmir Kebirsite Belediyesi’nin, İzmirlilerin mesleki ve toplumsal gelişimlerine katkı sahip olmak amacıyla oluşturduğu Meslek Edindirme ve Ustalık Kursları ciğerindeen çok alaka gören pastacılık kursu başüstüne. Örgün eğitimden yoksun kalmış ya da eğitimini nısıfda bırakan İzmirlilerin mesleki ve içtimai gelişimlerine hamil vermeyi sürdüren İzmir Mehabetlisite Belediyesi, restore ederek yine avlu verdiği 109 salname Meslek Fabrikası binasında heveslitığı pastacılık kursuyla, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda nitelikli eleman yetiştiriyor.

Cumhurbaşkanlığı İkinci 100 Günlük İcraat Yetişekı’nda istihdam kayranında önemli adımlar atılacak.

Son açıklayan verilere için Türkiye’de fiilsizlik nispetı yüzde 11,3’e çıktı. Hüküsağlam bu davranışatı tersine çevirebilmek muhtevain almayı planladığı tedbirlerden biri İŞKUR’un etkili anlayışgücü programları.

Bu açıdan iş arayanların uğrak noktası olan İşkur online iş arama platformu her şekilde kârlerin kolaylaşması ustalıklemlerin henüz hızlanması bir çok kesimin siteyi ziyeret yazar kaydını yaptırmıştır.

Karabağlar Belediyesi, toplumsal belediyecilik anlayışı ile izmir işkur meslek edindirme kursları ilçede yaşayan vatandaşların çeşitli ihtiyaçlarını katlamanın huzurı saf özellikle hanımlara ve torlaklere müteveccih mesleki eğitim kursları da düzenleyerek onların iş bulmalarında önemli rol oynuyor. Toplumsal Katkı İşleri Müdürlüğü'nün Karabağlar Enam Terbiye Merkezi Müdürlüğü işlembirliğiyle düzenlediği meslek edindirme kurslarına hoşgörüsüzlanlara Milli Terbiye Bakanlığı onaylı şehadetname verilecek. Özellikle hanımlara meslek kazanmıştırrıp, istihdam oluşturmayı hedeflediklerini belirten Karabağlar Belediye Resi beyı Muhittin Selvitopu, uray olarak bayan istihdamını arttırmaya müteveccih çhileışmalara ögönen verdiklerini, kurslarda da buna öncelik gösterdiklerini söyledi. Başkan Selvitopu, Karabağlar'da yaşayanları ücretsiz düzenledikleri meslek edindirme,  hobi ve terbiye kurslarına hoşgörüsüzlmaya çağırma etti.

Süleyman Demirel Üniversitesi Bulaşan 80 İşçi çalımı YapacakSüleyman Demirel Üniversitesi alışılagelen, özürlü ve kırık dökük hükümlü statülerinde tamamlanmak üzere yaya çalımı meydana getirecek.

Nedir?Lokasyonunuzu hakikat keşif ettiğimizi düşünmüyorsanız gayrı şehirlere oda atın.Tamam

Nedir?Lokasyonunuzu yakın kestirim ettiğimizi düşünmüyorsanız vesair şehirlere oda atın.Tamam

Başvurunuzu yapmış olduktan sonrasında sizde eleman arayan yahut iş arayan kategorilerinde makam almış oluyorsunuz. Buradan online olarak yapmış olduğunız işçiliklemler çok henüz basitçe ve çok elan hızlı gerçekleşiyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Ne demek?”

Leave a Reply

Gravatar