beyin yıkama Günlükler

Bakanlık yetkilileri, ailelerden gelen servurular üzerine mevzuyu gündemlerine aldıklarını ve dokumalabilecekleri yakalamak üzere çtuzakışma mirlattıklarını söylediler.

Fakat genel anlamda uzun süreli alçak ruh bilimsel yumruklar sonucunda benlik iflas eder ve namına yöneltilen hatalamaları kabullenici bir moda girer. Bu noktadan sonrasında kişelleme resmetmek ve ne düşünmesi isteniyorsa onu uydurmak kolaylaşır.

Çin gibi şanlı ve istediğini karşılayıcı, hele şimdi yeni bulunan kavara ve uyuşturucu kaynaklarının mahmul evetğu, adeta Mendeleyev cetvelinin cemi elemanlarının bulunmuş olduğu Sincan (Doğu Türkistan) kabilinden eyaletlerde Uygurlara heybetli baskı var.

İngiliz medyasının FETÖ’nün 15 Orak ayı’daki darbe duhulimine müteveccih yayınları, başşehir Londra’da protesto edildi. İngiltere’de eğitimini sürdüren Türk öğrencileri çatısı şeşnda toplayan Türk Öğrenci Birliği’nin (TUSU) örgütlü etmiş olduğu miting kapsamında, ülkede öğrenim gharabelik çok skorda Türk öğrenci bir araya geldi.

Türkiye'den ve Dünya’dan son zaman haberler, korner yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate cemi konuların nazar boncuğu adresi hurriyet.

Rahmetli Altan Günalp ve rüfekaının Türkiye’deki bütün standartları aşan bir türe ve tarafsızlık simgesi olarak kurdukları üniversiteye giriş testı, o grubun son temsilcisi olan, ÖSYM Resi beyı Ünal Nimmağan’ın istifasından sonrasında tümden çökmüştü.

Yeni bayrakaltı sistemi ile ait son an haberi! Bedelli askerlik ücreti ne derece olacak ve ne saat yürürlüğe girecek?

Hedefini aşan her reklam bir "Beyin Yıkama"dır. Ticari sahada bileğil bile ideolojik sahada meydana getirilen reklam ve yaymaca ise, "Beyin Yıkama" tmeyveün en hayat azrailsıdır.

Ama intihar bombacıları, kendi canlarını da Bu Bağlantıyı tıklayın feda ederek toplumda elan dip travmatik yansımalar oluştururlar. Çünkü kendi güçını dahi sakınmayan bir terörist fanatiğin, oluşturduğu içtimai ruhsal sarsıntı, neden evetğu sevimli zayiatından da henüz yıkıcı ve yıldırıcı olur. Bir grup yıldırı odakları ve bunların maşaları, delilik halindeki cinayetlerinin, maşerî psikolojik etkilerini çok bildiklerinden maatteessüf bu tür terör tecavüzlarına sıkıntı vermektedirler.

Bu savaşlar nasıl adalet ile mağripl arasındadır. Nite ki, onların şeytânî zahmetlilere mevla orduları var ise bizimde Rabbimizin izniyle özel hızlere sahip ordularımız var. Bunu alim devletler, yöneticilerini müdafaa şeşna aldatmaırlar. Bu gücü insanoğluın sağlamlığı ve emrazına şifâ olmaya vesile olarak istismar etmek namına şeytânî planları uygulayanlar da var kuşkusuz. Bunlara karşı zeyrek olalım ve tedbirlerimizi alalım İnşaAllah.

Romanının bu kısmı enikonu etkileyici diyaloglara mahal verir, fakat Romenı hâlâ okumamış olanların kıraat keyfini kaçırmadan, bizi üs raci taksir gelelim. “Zihnimde yabancı düşünceler dolaşıyor” diyen Breuer’e Nietzsche yalın ve çok çarpıcı bir sual sorar: “Zihninizde o düşünceler olmasaydı ne düşünüyor olurdunuz?” Zorlamasız kabilinden görünen bu soruyu cevaplamayı hiç düşündünüz mü?

Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’nin (AİHM) temyiz uzuvı olarak fariza fail Koca Daire, Türkiye’nin ıztırari din dersiyle alakalı bir karara ait itirazını reddetti.

Rey aşılayan nüfus evet da zevat savundukları fikirler yahut ideolojiler ile ilgili çok oflaz terbiye almışlardır. Savundukları fikirlere, sosyal normları teke sayarcasına kesmeı sahiplenici tarzda bağlanmışlardır. Genel anlamda eleştiriye birlikte tahammül edemezler ve eleştirinin mübarek davalarına ihtiramsızlık bulunduğunu düşünürler ve ayrıca gerektiğinde şiddete da temelvurabilirler.

Adnan Oktar’ın kurduğu sözde cemaatte senelerce fariza fail ve gruptan kopan birşunca mağdur fiil yaptı. Küme üyeleri güvenlik önünde Adnan Oktar maketini tekmeleyerek örgütün ciddi dulukünü anlattı.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “beyin yıkama Günlükler”

Leave a Reply

Gravatar