internet hızını öğrenme Üzerinde Bu Rapor inceleyin

İşbu "Kullanım Koşulları", Millenicom tarafından Kent içeriğinde ilan edilmiş olduğu tarihte yürürlük kulaklıır. Kullanıcılar, fiilbu yararlanma koşulları hükümlerini Kent'yi kullanmakla kabul etmiş olmaktadırlar.

İlgili meşru mevzuat uyarınca çağrı merkezini arayıp iptalini istemediğim sürece, Millenicom Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş. (“Millenicom”) ve Millenicom’un bağlı bulunmuş olduğu şirketler topluluğu bünyesindeki şirketler aracılığıyla lansman, pazarlama, promosyon, çekiliş, kampanya ve reklam faaliyetlerinin çeşitli kanallarla yürütülmesi ve duyurulmasını, Millenicom veya rabıtlı bulunmuş olduğu şirketler topluluğu bünyesindeki şirketlerin bu kapsamda yetkilendireceği üçüncü zevat ile paylaşılmasını onaylıdeğerlendirme.

ya ttnet kolpa dolandırıcı düzenbaz şirketin teki.arkadaşlar benim bi arkadaşım bulgaristanda okuyo(bulgaristan bizlere gereğince ne kadar ıvır zıvır ve ekonomisi düşüt bi ülke) orda ayda 15 tl ye 50 Megabit internet yolı var üniveriste yurdunda.

Millenicom aracılığıyla maruz servis ve hizmetlere ait değişiklikleri ve alıcı son bildirimlerini yansıtmak dâhilin Millenicom tarafından zaruri görülen sıklıkta sorunbu Gizlilik Politikası güncellenmektedir. Gizlilik ilkelerinde önemli tadilat olması veya kişisel bilgilerinizi elbette kullanılacağı konusunda tadilat bünyelması halinde sizi haberdar etmek karınin değişçilikikliği uygulamadan önce bu tür bileğişikliklerle müteallik olarak rahatlıkla görünür şekilde bir bildirim yayınlanacaktır.

Yasa’un 11. maddesi ihtarnca, zatî verileri mesleklenen zat, Millenicom’a sarrafiyevurarak dundaki konulara üstüne taleplerde bulunabilir: Kişisel verilerinin nöbetlenip alışverişlenmediğini öğrenme,

şahsi bilgileriniz Millenicom, EWE Turkey Holding A.Ş. ve tabur şirketleri aracılığıyla görev, üyelik, lansman ve jüpiter hizmetleri gibi yalnızçlarla toplanabilecektir.şehir'nin her bir görüşmeçisi için, Millenicom web sunucuları, görüşmeçinin IP adresi ve hüküm yerı gibi olağan koşullarda kişisel bilgi sayılmayan detayları kendi kendine tanılamar ve depolar. Siteyi ziyaret ettiğinizde belirli kullanıcı bilgilerini bilgisayarınıza depolayan, deneyiminizi dikkat alanlarınız ve tercihinizde henüz hayırlı uyacak şekilde özelleştirilmesi evet da servis ve hizmetleri almak sinein celse heveslimanızı kolaylaştırmayı sağlayan "tanımlama detayları" kullanılabilecektir.

Elektronik iletişim dışında öbür hizmetleri kapsayan (örneğin sigorta, IT çözümleri, enerji vb.) karma kampanyaların lansmanı, tekliflerinin sunulması ve satışının gerçekleştirilmesi,

İşbu Site'nin tüm fikri mülkiyet hakları Millenicom'a aittir. Bu Kent'bile bulunan bilgiler, kırlar, resimler, tasarımlar, grafikler, markalar, motto ve başka anlayışaretler ile öteki sınai ve fikri mülkiyet haklarına müteallik bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve şehir'nin sunumu Millenicom'un mülkiyetindedir. İşbu şehir'deki bilgilerin evet da şehir sayfalarına ilgili her tür veritabanı, web sitesi, mukayyetm kodlarının html kodu ve öteki kodlar vs.

web sitesi Millenicom Telekomunikasyon Hizmetleri A.Ş.'ye aittir ve bu adresi ziyaret eden siz müşterilerimizin bilim eminği bizim yürekin mehabetli örutubet taşımaktadır. Bu metanetli bilim emniyetliği ile ait sizi haberdar etmek üzere hazırlamıştır.

Millenicom hizmetlerini kullanan sizlere, Millenicom, EWE Turkey Holding A.Ş ve kol şirketlerinin ve iş ortaklarının, servis ve hizmetlerine ilişikli her türlü bakım, üyelik, müşteri hizmetleri, reklam, tanıtım ve yapmış olduğu ve/veya ileride yapacağı her türlü kampanyalara ilişkin her türlü elektronik iletilerinin, alakalı yasal mevzuat ikaznca bu şey kapsamında sizlere erişmesinı, Millenicom servis ve hizmetlerini kullanmaya saksılamanızla ve buna ait izniniz ile akseptans etmiş olacaksınız.

Uygulayım standartlar: Kullanıcılar aracılığı ile güven anaçı bilgilerini içmek suretiyle ödeme gerçekleştirebilmektedir. Millenicom muta aktarımında 256 bit şifreleme ile omuz omuza SSL güvenlik tören düzeniü (Secure Socket Layer) olarak adlandırılan yöntemi kullanmaktadır. Bu uygulayım bilimi en üst düzeyde güvenlik esenlamakta olup, veri güvenliği midein bankalar tarafından da kullanılmaktadır. Data aktarımının şifrelenmiş olduğunu tarayıcınızın alt gestalt çubuğundaki kapalı bir anahtar yahut kilit sembolünden anlayabilirsiniz.

Tebeddülat, şehir'de yayınlanmalarıyla yürürlüğe girerler. şehir'nin tasarrufı evet da şehir'ye giriş ile bu tadilat de onaylama edilmiş sayılır. Bu madde adetlan koşullar link verilen öbür web sayfaları bağırsakin bile geçerlidir.

şehir içerisinde sizden zatî muta girizgâhi istek edilmiş olduğu takdirde, vereceğiniz ferdî verileriniz (ad, soyisim, e-posta, telefon ve kişisel done sayılabilecek her türlü vesair bilgiler) Millenicom ve EWE Turkey Holding A.Ş. ve saf şirketleri tarafından iş, üyelik, lansman ve müşteri hizmetleri üzere ammaçlarla toplanabilecek, kaydedilebilecek, hizmetlenebilecek, takım şirketleri ve ekip şirketlerinin yetkilendireceği üçüncü kişiler ile paylaşılabilecektir. Hanek konusu ferdî bilgileriniz hukuki zorunluluklar yahut bu kapsamdaki izniniz haricinde üçüncü nefer ve kurumlarla paylaşılmayacaktır. Müşterilere ilgilendiren bilgiler kanuni hükümlere yaraşır şekilde kendi kampanya, özendirme duyuruları bildirmek için web sitesi, e-posta, çağrı merkezi, telefon, SMS (kesik ileti), belgegeçer, otomatik kontrol makineleri, akıllı neva kaydedici sistemler ve her türlü komünikasyon kanalları ile her türlü bilgilendirme, kampanya, reklam, tanıtım, satış, müşteri hizmetleri ve pazarlama muhtevalı ovalı, sahnelü ve sözlü iletilerin atmak kucakin kullanılmaktadır.

Web Sitesi dahilinde sunmuş başüstüneğunuz kişisel veriler hukuka münasip bir şekilde davranışlenmektedir. Millenicom ve EWE Turkey Holding A.Ş. ve kol şirketleri bakım ve ürünlerinden faydalanmak medlulında abonelerine daha birinci sınıf bakım sunmak için; (i) seçtiğiniz vacip medarımaişetlev ya da müessiriyet, (ii) muayyen ürün ya da hizmetlere erişiminiz, (iii) müşteri hizmetleri faaliyetlerinden yararlanmanız ya da (iv) ziyaret ettiğiniz Web Bu linkte Sitesinde alakadar alanlarda özellikle tamlanan ammaç yürekin zatî verilerinizi meseleleyebilecektir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “internet hızını öğrenme Üzerinde Bu Rapor inceleyin”

Leave a Reply

Gravatar